Categories
PORADNIKI TECHNICZNE

Martwy telefon? Na twoim urządzeniu jest ukryta funkcja, aby go zapisać: za pomocą dwóch kliknięć rozwiązałeś

Telefony iPhone to z pewnością jedne z najlepszych produktów na rynku. Ale często bateria powoduje pewne problemy. Tutaj ponieważ.

Technologia Apple jest obecnie uznawana za jedną z najbardziej zaawansowanych i jakościowo jedną z najlepszych na świecie. Jednak jednym z problemów, z którymi często spotykają się iPhone’y, jest nadmierne zużycie baterii. Każdemu musiało się zdarzyć, że znalazł się z dość niskim odsetkiem, mimo że telefon był odłączony od ładowarki kilka godzin wcześniej. Dzieje się tak zwłaszcza, gdy jesteś poza domem, a telefon zaczyna się wyłączać. Dowiedzmy się, dlaczego tak się dzieje.

Wśród powodów, które należy podkreślić dla tego zjawiska nadmiernego zużycia baterii, głównym problemem jest fakt, że iPhone’y nieustannie szukają sieci bezprzewodowych, aby mogły działać z maksymalną mocą. Dobry? Mniej więcej, bo ta ciągła aktywność nic nie robi, tylko wysysa energię z telefonu komórkowego, co zużywa baterię i powoduje niechciany efekt, jeśli nie ma Wi-Fi do podłączenia. W rzeczywistości z jednej strony Apple chciałby również, abyśmy oszczędzali na naszym prywatnym połączeniu, które jest aktywowane w różnych firmach telefonicznych. Piękna intencja, która jednak ma swoje negatywne skutki, ale na którą jest lekarstwo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *