Categories
PORADNIKI TECHNICZNE

Pixel 7a, oto pierwsze prawdziwe zdjęcia nieogłoszonego jeszcze dziecka Google

Styl rodzinny, ale pamięć rośnie, a ekran ma 90 Hz
Zdjęcia pochodzą z wietnamskiego magazynu Zing News i przedstawiają Pixela 7a, który ma wiele wspólnego ze swoimi starszymi braćmi. Poziomy pasek, w którym znajdują się aparaty, jest w rzeczywistości wykonany z metalu zamiast szkła jak w Pixelu 6a, a jego grubość wydaje się być mniejsza, prawdopodobnie ze względu na rodzaj wybranej optyki i przetworników obrazu.

Przód Pixela 7a nie wydaje się odbiegać od grubych ramek swojego poprzednika, a ekran może być również tym samym 6,1-calowym OLED firmy Samsung.

Zanim telefon został zdalnie zablokowany, użytkownik Pixela 7a potwierdził częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz. Zing News poinformował również, że dwa tylne aparaty mają 12 MP.

W poprzednich plotkach mówiono również o aparacie z teleobiektywem: funkcja, która budziła pewne wątpliwości, biorąc pod uwagę, że Pixel 7 go nie ma, a jego obecność na tańszym Pixelu 7a nie miałaby większego sensu.

Pomimo blokady Google stwierdzono, że Pixel 7a ma 128 GB pamięci i 8 GB pamięci RAM za pośrednictwem szybkiego dostępu, podczas gdy Pixel 6a ma 6 GB pamięci.

Oczywiście jest port USB-C, a tacka na kartę to pojedyncza karta SIM. Oczekuje się również, że Pixel 7a będzie trzymał się nowego procesora Tensor G2, który można znaleźć w Pixel 7 i Pixel 7 Pro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *